Tee muuttoilmoitus

Siirry ilmoituslomakkeeseen

Tilaa huoltotyö

Siirry tilauslomakkeeseen

Töihin TL-Maintiin?

Siirry rekrytointisivulle

  • TL-MAINT OY

    24/7 päivystysnumero
    & asiakaspalvelu:
    Puh 020 762 2480

    
asiakaspalvelu@tlmaint.fi

    Pajatie 2
    40630 Jyväskylä

  • Noora Halkosalo

    Noora Halkosalo

    Asiakaspalvelusihteeri
    äitiyslomalla

  • Minna Hänninen

    Minna Hänninen

    Taloushallinnon sihteeri
    minna.hanninen@tlmaint.fi

  • Arttu Ojala

    Arttu Ojala

    Asiakaspalvelupäällikkö
    arttu.ojala@tlmaint.fi

  • Terhi Katalkin

    Terhi Katalkin

    Laatupäällikkö
    terhi.katalkin@tlmaint.fi

  • Aino Markola

    Aino Markola

    Puutarhuri
    aino.markola@tlmaint.fi

  • Leena Paananen

    Leena Paananen

    Siivoustyönjohtaja
    leena.paananen@tlmaint.fi

  • Aki Koponen

    Aki Koponen

    Ulkoalueiden työnjohtaja, osakas
    aki.koponen@tlmaint.fi

  • Jukka Sillankorva

    Jukka Sillankorva

    Huollon palveluohjaaja
    jukka.sillankorva@tlmaint.fi

  • Riikka Koukkumäki

    Riikka Koukkumäki

    Siivouksen toimialajohtaja, osakas
    riikka.koukkumaki@tlmaint.fi

  • Timo Lehtoranta

    Timo Lehtoranta

    Toimitusjohtaja, yrittäjä
    timo.lehtoranta@tlmaint.fi

Yhteydenottolomake

Lähetä meille palautetta yleisistä taloyhtiönne hoitoon liittyvistä asioista tai kerro muita terveisiä.

Huomaathan, että huoltotyön tilaus/vikailmoitus ja muuttoilmoitus tehdään erillisillä lomakkeilla.

  • Tallennamme IP-osoitteen mistä viesti on lähetetty (35.173.234.237).

Laskutustiedot

Verkkolaskut

TL-Maint Oy
Y-tunnus: 1769330-9
Operaattori: Osuuspankki
Välittäjän tunnus (Bic): OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite: FI93 5290 0220 4703 87
OVT-tunnus: 003717693309
Esitystapa: Finvoice-välityspalvelu ja operaattoriyhdysliikenne

Huomioittehan, että laskut tulee lähettää verkkolaskuosoitteella, pelkän OVT-tunnuksen avulla lähetetyt laskut eivät tule perille.

Paperilaskut

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollista pyydämme lähettämään laskut skannausta varten:

TL-Maint Oy
Ostolaskut
PL 314
40101 Jyväskylä

Töihin TL-Maintiin?

Lue lisää